Vážení spoluobčané,
vzhledem k častým výpadkům internetu a souvisejících služeb již delší dobu komunikujeme s firmou Cetin + O2 projekt výměny metalického kabelu na sloupech veřejného osvětlení kvalitnějším optickým kabelem, který by měl všechny uvedené problémy vyřešit.
Uvedený projekt se týká staré zástavby obce. Včera proběhlo finální jednání, již zítra chtějí zástupci firmy zjišťovat zájemce o bezplatné zavedení optiky do domu.
Realizace celé akce je podmíněna zájmem občanů, prosíme proto o vstřícnost. I ti, kteří nebudou hned internet využívat, by měli počítat také s připojením, protože tato akce se již nebude opakovat.
Bližší informace můžete číst v tomto dopise s kontaktem na pracovníka firmy, který rád zodpoví Vaše případné dotazy.
Další dokumenty k tomu:
Děkujeme za vstřícnost a pochopení za neočekávaně rychlé jednání firmy.
Ing. Vladimír Ryšánek, starosta