Vážení spoluobčané a všichni návštěvníci webu obce Lesní Hluboké,

jak jistě sami vidíte, právě vznikají a jsou postupně  doplňovány stránky naší obce. Rádi bychom, aby každý z Vás nalezl na těchto stránkách nejen informace z činnosti ZO, ale i další zajímavosti, které by Vás mohly zaujmout. 

Nejedná se o práci složitou, ale pouze časově náročnou. 

Těšíme se a doufáme také, že pak uvidíme v rubrice diskuze Vaše dotazy, připomínky, náměty, nápady jak na vylepšení obsahu webu, tak i na činnost ZO a celkové dění v naší obci.

Omlouvám se Vám za zdržení, které ukončení základní fáze provází a je způsobeno pouze mou časovou zaneprázdněností. Věřím, že se mi podaří do konce října alespoň základní databázi informací doplnit. Děkuji za pochopení.

Lesní Hluboké 15.9. 2007                                                             ing.V.Ryšánek, místostarosta obce (zkratka RYS)

                                                                                                              15.09.2007/RYS